سه کشته و مجروح در حوادث رانندگی قزوین

ترابر نیوز:

سرهنگ نصراله بیگلری در گفتگو با مهر اظهار کرد: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک مورد تصادف فوتی در محور آزاد راه «قزوین – زنجان»، لاین جنوبی کیلومتر ۳۴، عوامل انتظامی و پلیس راه جهت بررسی موضوع به محل مراجعه کردند.

رئیس پلیس راه استان قزوین اظهار کرد: در بررسی به عمل آمده توسط ماموران مشخص شد یک دستگاه خودروی «ریو» با گاردریل برخورد، که در اثر این حادثه متاسفانه سرنشین خودرو فوت و راننده نیز مصدوم و به بیمارستان منتقل شد.

وی تصریح کرد: برابر اعلام کارشناس پلیس راه، علت این حادثه عدم توجه به جلوی راننده خودروی سواری ریو بوده است.

سرهنگ بیگلری افزود: در حاثه ای دیگر در کیلومتر ۳۵ محور بوئین زهرا-ساوه بلافاصله عوامل انتظامی و پلیس راه برای بررسی موضوع در محل حاضر شدند.

این مقام مسئول ادامه داد: در بررسی به عمل آمده مشخص شد یک دستگاه خودروی رنو ساندرو با یک دستگاه کشنده «اینترناش» برخورد که سرنشین «رنو ساندور» به دلیل شدت جراحات وارد فوت کرد.

سرهنگ بیگلری با اشاره به اینکه عبور از محل ممنوع از سوی راننده سواری رنو ساندور علت بروز حادثه بوده است به شهروندان توصیه کرد: در هنگام رانندگی سرعت مطئنه را رعایت و از هرگونه سرعت و سبقت غیرمجاز، استفاده از تلفن همراه درحین رانندگی، انحرافات ناگهانی و رانندگی درحالت خستگی و خواب آلودگی خودداری کنند تا دیگر شاهد چنین حوادث ناگواری نباشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *