سمینار مدیریت در بنگاههای پر ریسک برگزار شد

به گزارش سایت طلا، روز گذشته سمینار مدیریت در بنگاههای پرریسک با محوریت آشنایی فعالان اقتصادی در توسعه ی فضای کسب و کار و راههای برون رفت از بحران و رکود و بحران و همچنین بررسی راهکارهای توسعه تجارت  پس از برجام توسط موسسه “عصر گفتگوی قلم” برگزار شد.

این مراسم که با همکاری جهاد دانشگاهی دانشگاه علامه طباطبایی برگزار شده بود مسئولین و کارشناسان اقتصادی طی سخنانی به بررسی وضعیت بازار و روشهای جذب مشتری و رشد بنگاههای اقتصادی پرداختند.

خروج از رکود، توسعه و بهبود فضای کسب و کار و همچنین توسعه اقتصادی به عنوان نیازهای روز جامعه کشور وهمچنین چالش های پیش روی دولت در پسا برجام از اهداف اصلی این سمینار آموزشی یک روزه بود.

در این همایش که با حضور چهره هایی چون حسام عقبایی، کورش گوهربین؛ و فعالان حوزه طلا و جواهر و مسکن همراه بود سخنرانی هایی در جهت ارتقا سطح آگاهی مدیران، مدیران صنایع و اصناف انجام گرفت.

همچنین در سمینار مدیریت در بنگاههای پریسک به مباحثی چون؛ توسعه و بهبود فضای کسب و کار و بررسی چالش های تولید، فروش-عرضه و یا تولید، بیان اصول کاربردی روشهای مدیریتی و ارتقاء سطح علمی مدیران بنگاهها و اصناف پر ریسک که نوسانات بازار بر روی آنها تاثیر بسزایی دارد با محوریت خروج از بحرانهای اقتصادی و رونق در بازار پرداخته شد.

 در حاشیه این مراسم نمایشگاهی از آخرین دستاوردهای این صنعت و صنایع مرتبط جهت معارفه و بازاریابی برگزارشده بود.

تقدیر از چهره های برتر فضای کسب و کار و بنگاههای موفق در فروش و عرضه، تقدیم تندیس یادبود و لوح همایش از دیگر برنامه های این سمینار اقتصادی بود.

برای مشاهده گزارش تصویری این همایش اینجا کلیک کنید.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *