خبر خوش درباره افزایش حقوق کارمندان +جزییات

به گزارش بورس نیوز، محمدرضا پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به مصوبه اخیر هیئت دولت مبنی بر افزایش ۶ تا ۱۲ درصدی حقوق کارمندان دولت، اظهار داشت: طبق مصوبه مجلس باید به حقوق کسانی که کمترین حقوق را دریافت می کنند به میزان ۲۰ درصد اضافه شود.

وی افزود: همچنین طبق این مصوبه، باید حقوق بقیه گروه ها به طور پلکانی افزایش یابد و نهایت حقوق مدیران هیچ افزایشی نمی یابد.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به مصوبه اخیر هیئت دولت مبنی بر افزایش ۶ تا ۱۶ درصدی حقوق کارمندان دولت، ادامه داد: این مصوبه اگر چه از لحاظ شکلی تفاوتی با مصوبه مجلس ندارد، اما از نظر محتوایی و نفس تصمیم گیری در مشروح مذاکرات مجلس، مغایرت دارد.
پورابراهیمی تصریح کرد: در این زمینه باید با مذاکره با دولت به توافق برسیم و در غیر این صورت طبق مذاکره ای که با غلامرضا تاجگردون رئیس کمیسیون تلفیق بودجه داشته ایم، آنچه که مدنظر نمایندگان بوده، اما به تصریح در متن مصوبه کمیسیون نیامده را در غالب اصلاحیه بودجه پیگیری کنیم.

بر اساس گزارش تسنیم، نماینده مردم کرمان در مجلس تاکید کرد: در هفته جاری قطعاً در جلسه ای با حضور مسئولان ذیربط مصوبه اخیر دولت درباره افزایش حقوق کارمندان دولت را بررسی می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *