تقویت ارزش دلار آمریکا بار دیگر قیمت طلا را کاهش داد۱


۰


مجيد اردبيلي میگه :

تاریخ: ۱۳۹۵/۰۷/۱۳ ساعت ۰۹:۲۲
با سلام؛
،،،،،،
اگر می خواهید در تجارت بازار ارز بین الملل ،موفق باشید و درآمد کسب کنید بایستی با یک بروکر قابل اطمینان تجارت کنید. مشکل بازار ارز بین الملل این است که یافتن یک بروکر مطمئن کار آسانی نیست.
کلاهبرداری های زیادی در بروکرهای بازار ارز بین الملل وجود دارند که در نتیجه شما باید در انتخاب بروکر در بازار ارز بین الملل کاملا محتاط باشید. کمی جستجو کنید خواهید دید که اکثر بروکرهای بازار ارز بین الملل معتبر و موثق نیستند. تعدادی از آنها شرکت های ساحلی هستند و تعدادی هم با غیر فعال کردن برخی از اکسپرتها ، زیاد کردن میزان اسپرد ، تغییر در قوانین کلی و قرار دادن قیمت به روی سرورهای نامطمئن و ضعیف باعث متضرر شدن شما می شوند.
اگر بدانید که چه تعداد بروکر کلاهبردار را می توانید به راحتی در بازار ارز بین الملل بیابید، شوکه خواهید شد. تا زمانیکه قانون و قاعده مطمئنی در بازار ارز بین المللوجود دارد باید از موارد ذیل اجتناب کنید:
• بروکرهایی که در کشورهای ساحلی یا جهان سوم مستقر هستند (این چنین بروکرهایی نمی توانند امنیت سرمایه شما را تضمین کنند).
• بروکرهایی که مشخص نمی کنند که در کجا مستقر هستند.
• بروکرهایی که در کلاهبرداری ها دخیل بوده اند.شما بایستی قبل از بازکردن حساب ، درباره بروکرهای مورد نظر تحقیق کنید. سعی کنید بفهمید که سایر سرمایه گذارها درباره آنها چگونه فکر می کنند و اینکه آیا این بروکرها قابل اعتماد هستند یا خیر. شما می توانید دیدگاه ها و نقطه نظرات را دیگران را در انجمن ها مشاهده و ارزیابی کنید.
• بروکرهایی که به شما اجازه می دهند که با کمتر از ۱۰۰$ در بازار ارز بین الملل تجارت کنید. در دنیای واقعی تجارت، اگر بروکری حدود ۱۰۰، ۲۰۰ یا ۴۰۰x لوریج را پیشنهاد دهد، این در واقع برای شما مزیت و سود محسوب نمی شود.اگر با مابه التفاوت زیادی تجارت کنید، در مدت کوتاهی پول خود را از دست خواهید داد و فقط یک حرکت کوچک و مخالف باعث می شود که تمام حسابتان را از دست بدهید. بنابراین از بروکرهایی که وعده کسب درآمد زیاد با مقدار کمی سرمایه را به شما می دهند، اجتناب کنید.(این مورد برای فروشندگان اکسپرت ، استراتژی دستی و … نیز صدق می کند).
قبل از اینکه سرمایه خود را برای یک بروکر بفرستید، لطفا به یاد داشته باشید که بروکرهای کلاهبردار زیادی در بازار ارز بین الملل وجود دارند بنابراین باید در این زمینه دقت زیادی به خرج دهید. پیشنهاد ما به شما این است که فقط بروکرهای مستقر در آمریکا و اروپا که پایه و اساس معتبری دارند ، را مد نظر قرار دهید که در نتیجه می توانید از امنیت سرمایه تان مطمئن باشید.بروکرهایی که تحت نظارت موسسات دولتی هستند و سرمایه ی معامله گران را بیمه می کنند همیشه در اولویت هستند. از بروکرهایی که آدرس مشخصی ندارند استفاده نکنید و قبل از ارسال پول برای آنها حتما دیدگاه های موجود درباره این بروکرها را مطالعه کنید. همه اطلاعات موجود در وب سایت بروکرها را بخوانید و اگر سوالی داشتید حتما قبل از بازکردن حساب، با آنها تماس گرفته و پاسخ سوالات خود را دریافت کنید.
# با تشكر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *